Image Block (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Delete block
am: ጥምረቱን አጥፋ
