Image Block (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: <none>
ast: <nengún>
