Image Block (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Image
az: Şəkil

en: Alternate text
az: Alternativ mətn

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü
