Image Block (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: <none>
be: -Няма-

en: Alternate text
be: Альтэрнатыўны тэкст

en: Delete block
be: Выдаліць блок

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Image style
be: Стыль выявы
