Image Block (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: <none>
bg: <не>

en: Alternate text
bg: Алтернативен текст

en: Delete block
bg: Изтриване на блок

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bg: Този текст се ползва от екранни четци, търсачки или когато изображението не може да бъде заредено.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
