Image Block (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Image
bs: Slika

en: Delete block
bs: Obriši blok
