Image Block (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: <none>
ca: Cap

en: Alternate text
ca: Text alternatiu

en: Delete block
ca: Suprimeix el bloc

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
ca: La mida màxima permesa de les imatges expressada com AMPLADAxALÇADA (p.ex. 640x480). Establiu-ho a 0 per no tenir cap restricció. Si es carrega una imatge més gran, aquesta s'adaptarà per encaixar amb l'amplada i alçada indicades

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
ca: Si us plau, especifiqueu una resolució en el format AMPLADAxALÇADA (p.e. 640x480).

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Maximum dimensions
ca: Dimensions màximes
