Image Block (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: <none>
cs: <žádné>

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: Delete block
cs: Smazat blok

en: Maximum upload size per file
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
cs: Maximální povolená velikost obrázku vyjádřená jako ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480). Pro možnost bez omezení nastavte na 0. Pokud bude nahrán větší obrázek, bude zmenšen tak, aby odpovídal uvedeným rozměrům.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
cs: Uveďte prosím rozlišení ve formátu ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480).

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
cs: Volba "@field" musí obsahovat platnou hodnotu. Buď můžete ponechat textové pole prázdné, nebo vložte text ve tvaru "512" (bajty), "80K" (kilobajty) nebo "50M" (megabajty).

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Maximum dimensions
cs: Maximální rozměry
