Image Block (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Maximum dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed
