Image Block (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
