Image Block (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Maximum upload size per file
gl: Tamaño máximo de subida por ficheiro

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
gl: O tamaño máximo permitido de imaxe expresado como ANCHOxALTO(ex.640x480). Establecer a 0 para deshabilitar restriccions. Se cárgase unha imaxe mais grande, será redimensionada para reflexar o acho e alto dados.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
