Image Block (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Link
gu: કડી

en: Alternate text
gu: વૈકલ્પિક લખાણ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
