Image Block (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: <none>
he: <ללא>

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך ומנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Image style
he: סגנון תמונה
