Image Block (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Alternate text
hr: Zamjenski tekst

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: Maximum upload size per file
hr: Maksimalna veličina za otpremu pojedinačne datoteke

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Image style
hr: Stil slike
