Image Block (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: <none>
hu: < nincs >

en: Alternate text
hu: Kép felirata

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: Maximum upload size per file
hu: Legnagyobb feltölthető méret fájlonként

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
hu: A képeknek engedélyezett legnagyobb felbontás SZÉLESSÉG×MAGASSÁG formában (például 640×480). Nullára (0) állítva semmilyen korlátozás nem lép életbe. Ha a feltöltött kép nagyobb, akkor át lesz méretezve a megadott szélesség és magasság alapján.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: Change Image
hu: Kép megváltoztatása

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
hu: Meg kell határozni egy felbontást SZÉLESSÉG×MAGASSÁG (pl. 640×480) formában.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
hu: „@field” beállításnak érvényes értéket kell tartalmaznia. Vagy üresen kell hagyni, vagy egy olyan karaktersorozatot kell megadni, mint: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt).

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Image style
hu: Képstílus

en: Maximum dimensions
hu: Legnagyobb méretek
