Image Block (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
