Image Block (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र
