Image Block (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: Link target
no: Lenkemål

en: <none>
no: [none]

en: Alternate text
no: Alternativ tekst

en: Delete block
no: Slett blokk

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
no: Denne teksten brukes av tekstleser, søkemotorer eller når bildet ikke kan vises.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
no: Angi oppløsning som BREDDEXHØYDE (for eksempel 640x480)

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
no: Tittelen brukes som verktøytips når brukeren har musa over bildet.

en: Maximum file size
no: Maksimal filstørrelse

en: Image style
no: Bildestil

en: Maximum dimensions
no: Maksimale dimensjoner
