Image Block (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्
