Image Block (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Delete block
nn: Slett blokk

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nn: Denne teksten vert nytta av skjermlesarar, søkemotorar, eller når biletet ikkje vert lasta.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.
