Image Block (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Alternate text
pl: Tekst alternatywny

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Maximum upload size per file
pl: Maksymalna wielkość pojedynczego pliku

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Maximum dimensions
pl: Maksymalne wymiary
