Image Block (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: Delete block
fa: حذف قالبک

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمیتواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Image style
fa: سبک تصویر
