Image Block (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور
