Image Block (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: <none>
sl: <brez>

en: Alternate text
sl: Nadomestno besedilo

en: Delete block
sl: Izbriši blok

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.
