Image Block (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Link
sq: Lidhje

en: Alternate text
sq: Teksti alternativ

en: Delete block
sq: Elemino bllokun
