Image Block (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>
