Image Block (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Link
th: ลิงค์

en: Delete block
th: ลบบล็อค

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
th: ข้อความนี้จะถูกใช้ โดยตัวอ่านหน้าจอ ,โปรแกรมค้นหา, หรือเมื่อไม่สามารถโหลดภาพ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
th: ชื่อเรื่องจะใช้เป็นการแนะนำเครื่องมือเมื่อผู้ใช้เลื่อนเมาส์ไปที่ภาพ

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Maximum dimensions
th: ขนาดสูงสุด
