Image Block (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: <none>
jv: <nihil>

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Image style
jv: Gagrag gambar
