Image Block (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം
