Image Block (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Alternate text
oc: Tèxte alternatiu

en: Delete block
oc: Suprimir lo blòt

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Image style
oc: Estil d'imatge
