Image Block (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: <none>
uk: <нічого>

en: Alternate text
uk: Альтернативний текст

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Maximum upload size per file
uk: Максимальний розмір файлу, який завантажується

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: Change Image
uk: Змінити зображення

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Maximum dimensions
uk: Максимальні розміри
