ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Size
et: Suurus

en: Image
et: Pilt

en: settings
et: sätted

en: Text
et: Tekst

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Code
et: Kood

en: Transparent
et: Läbipaistev
