ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Image
eu: Irudia

en: settings
eu: ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Code
eu: Kodea

en: Adjust
eu: Doitu
