ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Code
km: កូដ
