ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Code
ku: کۆد
