ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Image
ps: انځور

en: settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
