ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Image
ro: Imagine

en: settings
ro: setări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Code
ro: Cod

en: File format
ro: Formatul fişierului
