ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Code
ug: كود
