ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Image
ar: الصورة

en: settings
ar: إعدادات

en: Text
ar: نص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Code
ar: الكود

en: Convert to
ar: تحويل إلى
