ImageCache Actions (7.x-0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Size
ur: حجم

en: Image
ur: تصویر

en: settings
ur: ترتیبات

en: Text
ur: متن

en: Code
ur: کوڈ
