ImageCache Actions (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Image
cy: Delwedd

en: settings
cy: gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: image
cy: delwedd

en: Image title
cy: Pennawd delwedd
