ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Center
et: Keskel

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Top
et: Ülesse

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Text
et: Tekst

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: PHP code
et: PHP kood

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: copy
et: kopeeri

en: export
et: ekspordi

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: !name must be a hexadecimal color value.
et: !name peab olema kuueteistkümnendkoodis väljendatud värvikood.

en: Failed to create style directory: %directory
et: Stiilide kataloogi %directory loomine ebaõnnestus.

en: Use PHP for settings
et: Kasuta seadete jaoks PHP-d
