ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Center
fi: Keskellä

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Top
fi: Ylhäällä

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Text
fi: Teksti

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Effects
fi: Tehosteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: duplicate
fi: kopioi

en: Font size
fi: Fontin koko

en: PHP code
fi: PHP koodi

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Adjust
fi: Muuta

en: File format
fi: Tiedostomuoto

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: copy
fi: kopioi

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: export
fi: lataa

en: Token replacement patterns
fi: Merkkien korvauskuviot

en: No transform
fi: Ei muunnosta

en: Upper case
fi: Isot kirjaimet

en: Lower case
fi: Pienet kirjaimet

en: Capitalize each word
fi: Muuta jokaisen sanan ensimmäinen kirjain isoksi kirjaimeksi

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: !name must be a hexadecimal color value.
fi: !name on oltava värikoodi heksadesimaalimuodossa.

en: Failed to create style directory: %directory
fi: Tyylikansion %directory luonti epäonnistui

en: Use PHP for settings
fi: Käytä PHP:ta asetuksissa
