ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Import
fil: Angkatin

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa
