ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Text
ku: دەق

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Style name
ku: ناوی شێواز

en: Use PHP for settings
ku: بەکارهێنانی PHP بۆ ڕێکخستنەکان
