ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Top
mn: Дээд

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Text
mn: Текст

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
