ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Center
ta: மையம்

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Top
ta: மேல்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Text
ta: உரை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Use PHP for settings
ta: அமைவுகளுக்கு PHP-ஐ பயன்படுத்துக
