ImageCache Actions (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (114 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Center
uk: По центру

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Top
uk: Зверху

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Text
uk: Текст

en: Bottom
uk: Знизу

en: Effects
uk: Ефекти

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Quality
uk: Якість

en: duplicate
uk: дублікат

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: scale
uk: масштаб

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Enter a value in pixels or percent
uk: Введіть значення в пікселях або відсотках

en: Relative size
uk: Відносний розмір

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: opacity
uk: непрозорість

en: Opacity: 0-100.
uk: Непрозорість: 0-100.

en: file name
uk: ім'я файлу

en: Flatten
uk: Вирівняти

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Choose to save the image as a different filetype.
uk: Вибрати, щоб зберегти зображення в іншому форматі.

en: Adjust transparency.
uk: Регулювання прозорості.

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Adjust
uk: Підганяти

en: File format
uk: Формат файлу

en: Convert to
uk: Перетворити на

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: copy
uk: копія

en: Angle
uk: Кут

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Font file name
uk: Назва файлу шрифту

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
uk: Непрозорість має бути числом між 1 і 100.

en: Blur
uk: Розмивання

en: export
uk: експорт

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: radius
uk: радіус

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Style name
uk: Назва стилю

en: !name must be a hexadecimal color value.
uk: !name має бути шістнадцятковим значенням кольору.

en: Failed to create style directory: %directory
uk: Помилка створення каталогу стилів: %directory

en: Use PHP for settings
uk: Використання PHP для налаштувань

en: Autorotate
uk: Автообертання

en: Style to use if the image is portrait (vertical)
uk: Стиль для використання із зображенням в портретній орієнтації

en: Style to use if the image is landscape (horizontal)
uk: Стиль для використання із зображенням в альбомній орієнтації

en: Define canvas
uk: Визначити полотно

en: Define the size of the working canvas and background color, this controls the dimensions of the output image.
uk: Визначте розмір робочого полотна і колір фону. Це впливає на розміри вихідного зображення.

en: Choose the file image you wish to use as an overlay, and position it in a layer on top of the canvas.
uk: Виберіть файл зображення, яке ви хочете використовувати в якості накладання і його положення в шарі на полотні.

en: Choose the file image you wish to use as an background, and position the processed image on it.
uk: Виберіть файл зображення, яке ви хочете використовувати в якості фону і позицію оброблюваного зображення на ньому.

en: This is true cropping, not overlays, so the result <em>can</em> be transparent.
uk: Це реальна обрізка, не накладання, тому результат <em>може</em> бути прозорим.

en: Use different effects depending on whether the image is landscape of portrait shaped. This re-uses other preset definitions, and just chooses between them based on the rule.
uk: Використання різних ефектів в залежності від того, зображення в альбомному чи портретному форматі. Це повторне використання інших передвстановлених визначень, і тільки вибір між ними на основі правила.

en: Color Shift
uk: Зсув кольору

en: Adjust image colors.
uk: Коригування кольорів зображення.

en: Adjust image brightness.
uk: Коригування яскравості зображення.

en: Unable to find the file '%file'. Please check the path.
uk: Неможливо знайте файл '%file'. Перевірте шлях.

en: Image mask
uk: Маска зображення

en: Mask file name
uk: Ім'я файла маски

en:  Choose the file image you wish to use as a mask, and apply it to the canvas.
uk:  Виберіть файл зображення, яке ви хочете використовувати як маску, і застосуєте його до полотна.

en: Aspect switcher
uk: Зміна співвідношення сторін

en: Color Overlay
uk: Накладання кольору

en: Horizontal alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: %field must be a positive number.
uk: %field має бути додатним числом.

en: %field must be a number between 1 and 100.
uk: %field має бути числом від 1 до 100.

en: %field must be a number.
uk: %field має бути числом.

en: Image Effects Text test
uk: Тест Image Effects Text

en: Style %name has been duplicated to %new_name.
uk: Стиль зображення %name був скопійований до %new_name.

en: Export image style
uk: Експорт стиля зображення

en: Image style export data
uk: Дані експорту стиля зображення

en: Copy the contents of this field to the clipboard and, on another site, paste it in the textarea of an %page_title page.
uk: Виконайте копіювання вмісту цього поля у буфер обміну та вставте на іншому сайті в текстову область сторінки %page_title.

en: Import image style
uk: Імпорт стиля зображення

en: Image style import data
uk: Дані імпорту стиля зображення

en: Paste the contents of the textarea of an %page_title page into this field.
uk: Вставте в це поле вміст текстової області сторінки %page_title.

en: The %field cannot be imported as an image style.
uk: %field не може бути імпортований як стиль зображення.

en: Style %name has been imported.
uk: Стиль %name був імпортований.

en: Style %name has been imported as %new_name.
uk: Стиль %name був імпортований як %new_name.

en: Duplicate style
uk: Дублювати стиль

en: Make a copy of an image style.
uk: Зробити копію стиля зображення.

en: Export an image style.
uk: Експортувати стиль зображення.

en: Import style
uk: Імпорт стилю

en: Import an image style.
uk: Імпорт стилю зображення.

en: percent
uk: процент

en: File is either a file with one of the valid schemes, an absolute path, or a relative path (relative to the current directory, probably the Drupal site root). Valid schemes are a.o. private://, public://, and if the !module module has been installed, also module:// and theme://.
uk: Файл або у вигляді файлу з однією з чинних схем, абсолютний шлях, або відносний шлях (відносно поточного каталогу; можливо кореня сайту). Чинні схеми: private://, public: // і, якщо встановлений модуль !module, module:// і theme://.

en: Autorotate image based on EXIF orientation and reset that tag.
uk: Автоматичне обертання на основі інформації з EXIF і скидання цього теґу.

en: Image %file could not be auto-rotated: !message
uk: Зображення %file не може бути автоматично повернуте: !message

en: Image style to call
uk: Стиль зображення для виклику

en: Hello World!
uk: Привіт, світ!

en: No referring entity
uk: Відсутня пов'язана сутність

en: No field value
uk: Значення поля відсутнє

en: <span class="error">Invalid reference. The referenced image style may have been deleted!</span>
uk: <span class="error">Неприпустимий зв'язок. Стиль пов'язаного зображення може бути видалений!!</span>

en: Portrait size: %label
uk: Портретний розмір: %label

en: Landscape size: %label
uk: Пейзажний розмір: %label

en: (switch at 1:@ratio_adjustment)
uk: (перемкнути на 1:@ratio_adjustment)

en: Posterize
uk: Постеризація

en: Reduce the image to a limited number of color levels per channel.
uk: Зменшити обмеження кількості рівнів кольору на канал для зображення.

en: : Reduce to @colors color levels per channel
uk: : Зменшити до @colors рівнів кольору на канал

en: Color levels per channel
uk: Рівнів кольору на канал

en: Text (with token replacement)
uk: Текст (з використанням замінників)
