ImageCache Actions (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Center
az: Mərkəz

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Text
az: Mətn

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Convert to
az: Çevirmək

en: Capitalize first letter
az: İlk hərfi böyük hərflə yazın

en: No transform
az: Transformasiya yoxdur

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Capitalize each word
az: Hər sözü böyük hərflə yazın

en: Style name
az: Stil adı

en: Failed to create style directory: %directory
az: Stil kataloqu yaratmaq alınmadı: %directory
