ImageCache Actions (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: none
is: eingin

en: Settings
is: Setingar

en: edit
is: broyt

en: Import
is: Flyt inn

en: High
is: Høgt

en: Low
is: Lág

en: Text
is: Tekstur
